Jesteśmy pasjonatami...

… dlatego we wszystko co robimy wkładamy dużo serca i jeszcze więcej chęci. Możesz być pewny że odnajdziesz u nas to czego szukasz.

Kochamy piękne miejsca, przedmioty i naturę.

Chcemy podzielić się tym co nas urzekło…

… nie czekaj, przyjedź i sprawdź osobiście. Jesteśmy przekonani że Ty również pokochasz to miejsce i ten dom.

Nasza historia

Naszym marzeniem było znalezienie miejsca z dala od cywilizacji, które dawałoby poczucie wspólnoty z naturą i otaczającym nas światem. Wiele czasu spędziliśmy szukając go, aż wreszcie w najmniej spodziewanej przez nas chwili, to miejsce samo nas znalazło…

Jak pracujemy

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim chęcią zapewnienia naszym gościom jak najwyższego komfortu, dlatego stramy się w pierwszej kolejności jak najdokładniej omówić planowane u nas wydarzenie.

Pierwszy kontakt

Uważamy że piewsze wrażenia są najważniejsze, dlatego staramy się już przy pierwszym kontakcie z klientem, jak najlepiej poznać jego oczekiwania oraz preferencje naszych gości.

Omówienie wydarzenia

Dokładne i szczegółowe omówienie i zaplanowanie wydarzenia jest podstawą do tego by było ono udane. Kierując się tym motto, zadajemy pytania i udzielamy jak najbardziej szczegółowych informacji.

Planowanie

Efekt końcowy naszej pracy zależny jest od wielu czynników, dlatego zaplanowanie wszystkiego wcześciej jest niezbędne do uzyskania świetnych efektów i zadowolenia uczestników.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły...

Sami jesteśmy kreatywni, nie znaczy to jednak że zamykamy się na ciekawe propozycje otrzymywane od naszych gości i organizatorów spotkań. Zawsze staramy się realizować ciekawe pomysły i eksperymentować…

Imprezy

Klienci

najciekawsze

o nas

pokoje

wydarzenia

Adres

Nowe Kawkowo 57A, 11-042 Jonkowo

tel. +48 602 660 055

email: info@zakateksary.pl

©2018 Zakątek Sary

Realizacja: 68media