To miejsce mnie urzekło...

Kiedy po raz pierwszy przyjechałam do Nowego Kawkowa, poznałam Ulę, która chciała sprzedać kawałek swojej ziemi. Weszłam na tą działkę, usiadłam na skarpie pod lasem i zaniemówiłam. Poczułam to, czego szukałam od zawsze: To jest moje miejsce na Ziemi! To była miłość od pierwszego wejrzenia. Otaczała mnie cisza, spokój i niczym nieograniczone piękno natury. Decyzję o zakupie tej ziemi podjęłam w 15 minut. Sugerowano mi, żebym się zastanowiła, że to jest poważna decyzja i nie można jej podejmować pochopnie… Ale ja wiedziałam, że nie ma się nad czym zastanawiać, To jest to!
Dziś wiem, że moja intuicja po raz kolejny udowodniła mi, że mogę jej ufać.
To miejsce jest magiczne pod każdym względem i czuję się tu, jak w domu… przytulnym, bezpiecznym i szczęśliwym.

Wspaniali ludzie…

Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w tutejszej przyrodzie, a w miarę coraz częstszych.przyjazdów do Nowego Kawkowa, zakochałam się w jego mieszkańcach. Na początku wydawali mi się zupełnie nierealni. Ich otwartość, życzliwość, chęć pomocy i zwykła ludzka dobroć były kontrastem do dużego miasta, w którym spędziłam całe życie. Podczas wielu kryzysowych momentów w trakcie budowy domu, zawsze mogłam liczyć na ich pomoc.
Jako kompletnie nieogarnięty człowiek z miasta, popełniałam mnóstwo błędów w zderzeniu z nową rzeczywistością. Moja cudowna sąsiadka Ula nie raz ratowała mnie z opresji i pomagała rozwiązywać problemy, które dla mnie były nie do przejścia, a dla niej były to małe przeszkody dnia codziennego.
Zawsze potrafiła wyczarować coś z niczego.
Do dziś jest moją dobrą wróżką. Bardzo cenię sobie jej przyjaźń i wsparcie.

Pełna potencjału okolica…

W całej okolicy mieszkają fantastyczni, otwarci i wrażliwi ludzie. W każdym domu tworzy się coś ciekawego. Jedni malują, inni rzeźbią, jeszcze inni tworzą muzykę lub fotografują. A łączy ich jedno- życie w zgodzie z naturą. Jest tu niesamowita pracownia ceramiki oraz lawendowe pole, gdzie można spędzić cudowny czas ładując się pozytywną energią.

.

Odpoczynek…

Po zwiedzaniu okolicy zawsze można odpocząć w Galerii w Nowym Kawkowie, pijąc kawę i jedząc pyszne ciasto. Można tu też obejrzeć piękne rękodzieło okolicznych artystów i spędzić czas na rozmowie z przesympatyczną właścicielką Anią, która jest niewątpliwą ozdobą tego miejsca.
Oczywiście najważniejszą zaletą tej okolicy jest nienaruszona przez człowieka piękna wszechobecna przyroda zachęcająca do długich spacerów i przejażdżek rowerowych.

Ludzie tu wracają…

Kiedy ludzie przyjeżdżają tu na weekend, zawsze odjeżdżają z żalem, że nie zdążyli zwiedzić całej okolicy. Następnym razem wracają na dłużej. Bardzo mnie cieszy, kiedy po raz kolejny widzę ich radosne i szczęśliwe twarze pełne pasji i chęci naładowania baterii dobrą energią. A tej mamy tu mnóstwo. Wystarczy dla każdego.

Przekonaj się sam…

Zapraszamy do obejrzenia galeri zdjęć przedstawiających wspaniałe miejsca otaczające nasz dom

Wnętrza

Jest takie miejsce, które nas wybrało. Jest takie miejsce, w którym powstał dom.

Wydarzenia

Mamy nadzieję że zainteresują Cie organizowane przez nas wydarzenia.

Kontakt

Zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania. Napisz do nas.

Przyjedź, a poczujesz się jak w domu…

najciekawsze

o nas

pokoje

wydarzenia

Adres

Nowe Kawkowo 57A, 11-042 Jonkowo

tel. +48 602 660 055

email: info@zakateksary.pl

©2018 Zakątek Sary

Realizacja: 68media