Termin: 27-30 września 2018r.

Zadbaj o swoje ciało, umysl i duszę w kobiecej, sielskiej atmosferze na Mazurach.

Czeka Cię m.inn.: relaks, warsztaty coachingowe, dietetyczne, Pilates, masaż Lomi Lomi Nui, a gościem specjalnym wyjazdu będzie psychodietetyk Katarzyna Błażejewska-Stuhr

Wrześniowy Healthy Trip –  Holistyczny wyjazd dla kobiet

My kobiety pełnimy wiele ról w codziennym życiu. Wstajemy rano, szykujemy dzieci, siebie; pędzimy do pracy, gdzie chcemy osiągać wyniki, wracamy przygotowujemy obiad, wstawiamy pranie i jesteśmy w ciągłym biegu, bez chwili na głębsze refleksje.

Kiedy ostatnio zrobiłaś coś wyłącznie dla siebie? Mogę się założyć, że już nawet nie pamiętasz! Bo my kobiety dbamy o wszystkich dookoła, często zapominając o tym, że nasze potrzeby też są ważne.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz chwili zatrzymania, jesteś gotowa na zmianę, chcesz oczyścić swój organizm z toksyn i nauczyć się odpowiednio odżywiać, oczyścić swój umysł z ograniczających Cię przekonań, lęków i barier, a przy tym zrelaksować się, przeprowadzić prawdziwy detoks dla ciała, umysły i duszy – to ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na cztery niezapomniane dni w najbardziej sielskim i oddalonym od zgiełku miasta miejscu niedaleko Warszawy. W kobiecej, swobodnej i bezpiecznej atmosferze bez oceniania się, z odpowiednią dawką ruchu, przeplataną wartościowymi warsztatami, zdrowymi posiłkami, niesamowitymi masażami Lomi-Lomi, a także długimi kobiecymi rozmowami.

Cena: 1000zł (obowiązuje do 09.09 lub przy zapisie z osobą towarzyszącą) i 1200zł (cena regularna)

Cena obejmuje:

  1. 3 Noclegi
  2. Całodzienne wyżywienie wegetariańskie (śniadania, obiady, kolacje)
  3. Codzienny power walk
  4. 9 godzin warsztatów rozwojowych z trenerem rozwoju osobistego
  5. Codzienne zajęcia Pilates
  6. 2 warsztaty z dietetykiem klinicznym nt. zdrowego odżywiania
  7. Integracja

Prowadzący: Aleksandra Gelo-Piesta

Informacje i zapisy
tel.: +48 605 616 387
email: info@crazywomengohealthy.pl

Liczba miejsc ograniczona

HEALTHY TRIP

Szczegółowe informacje na temat wyjazdu, a także program imprezy znajdziesz tutaj.