Termin do ustalenia.

Program warsztatów koncentruje się wokół pracy z energiami natury, szczególnie silnymi w otoczeniu lasów, jezior i pól lawendy.

Ich celem jest wzmocnienie więzi człowieka z naturą poprzez cykl ćwiczeń, medytacji i zabiegów energetycznych. Szczegółowy program zawiera między innymi wykorzystanie pól lawendy do odczucia i pogodzenia się z energią Matki, medytacje wśród drzew brzozowych dla odzyskania potencjału zdrowotnego czy rozpalenie ogniska przebaczenia -zwyczaj stosowany jeszcze w starożytnej Mezopotamii (Sumer).

Część teoretyczna zawiera wykłady przygotowujące uczestników na kontakt z własną Duszą, czyli Wewnętrznym Dzieckiem, oraz ukazujące sposoby samodzielnego pielęgnowania tego połączenia. Zakres prezentowanej uczestnikom wiedzy sięga wbrew pozorom bardzo głęboko w tajniki mistyki, rozciągając się od prostej magii natury i Huny aż po praktyki kabalistyczne.

“Każdy z nas ma prawo być panem swojego losu, a w mojej skromnej opinii nie tylko prawo- ale i powinność. Nie jesteśmy nikomu nic winni- z jednym małym wyjątkiem- swojej duszy jesteśmy winni wolność. Kurs „Ten świat jest Twój” jest praktycznym sposobem na osiągnięcie tego celu. Każdy z nas jest wyjątkowym i niepowtarzalnym istnieniem, i każdy z nas ma szansę na przeżycie swojego życia w pełnej zgodzie z własnymi pragnieniami. Jesteśmy wolni, wystarczy z tej szansy skorzystać. Pamiętaj drogi Wędrowcze, pomimo istnienia wędrówki dusz i wielu wcieleń- kombinacja tego miejsca i tego czasu nigdy się już nie powtórzy! Życie jest cudem, darem od własnego ducha, z którego każdy z nas ma prawo wziąć tyle ile umie sobie tylko wyobrazić. “

Radosław Rożek

Prowadzący:

Radosław Rożek, autor książki “Deus Est Machina, czyli Bóg jest na Prąd”

Informacje i zapisy tel. 536-919-624

Liczba miejsc ograniczona